7/24 Teknik Destek

Telefon
+90 850 885 2800

Şirket Bilgileri

ŞİRKET ÜNVANI
NOT FM PRODÜKSİYON VE YAYINCILIK LTD ŞTİ

VERGİ DAİRESİ
Sarıgazi

VERGİ NO
6320610715

Sosyal Medya

not FM Sosyal Medya hesaplarını takip edin

Çalışma Saatleri

Pazartesi – Cuma / 08:00 – 18:00
Cumartesi / 09:00-13:00

Merak Ettikleriniz!

Bu bölümde not FM’e sözleşme öncesi ve satış sonrası en çok sorulan soruları ve bu soruların cevaplarını takip edebilirsiniz. Eğer sizin sorunuz aşağıdakilerden biri değilse lütfen bizimle iletişim kurmaktan çekinmeyin. İLETİŞİM bölümünde bu konuyla ilgili tüm ayrıntıları bulabilirsiniz ya da hemen +90 (850) 885 28 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.

Yayınınızın FM radyolarından farkı nedir?

aYayınlarımız sadece internet üzerinden dinlenebilir. Bu tip yayında akışa sadece “sizin” reklamlarınız ve anonslarınız yerleştirilir. Başka hiçbir markaya ait anons ve reklam duymazsınız. Ayrıca anons ve tanıtımlarınızın nasıl olması gerektiğine, hangi sıklıkla duyulması gerektiğine, ne tarz müzikler çalınacağına siz karar verirsiniz.

Bu sistemin işletmemize sağlayacağı yarar nedir?

aazırlayacağımız anons, duyuru, hoşgeldiniz gibi spotlarla, mağazalarınızı ziyaret eden müşterileriniz gerçekleştirilen bu merkezi yayınla sizin mağazanızda olduğunu hissedecek ve uzun saatler mağaza içerisinde bulunan personelinizin motivasyonu en üst seviyede olacak.

Mağazalar aynı akışı mı dinleyecek?

aBu tamamen neye ihtiyacınızın olmasıyla alakalı bir durum. Aynı akışı dinlemek isteyen müşterilerimiz de var, her mağazası için farklı akış dinletmek isteyen müşterilerimiz de.  Kurumsal kimliğiniz ve altyapınız nasıl bir yayın yapmanız gerektiği konusunda ortaya doğru hedefler koymanızı daha iyi sağlayacaktır. Dilerseniz bizimle irtibata geçerek bu konuda yardım ve tavsiyelerimizi alabilir, terübelerimizden faydalanabilirsiniz.

Mağazalarda ses kalitesi nasıl olacak?

aMinimum network yükü (32Kbps – 128Kbps) ile maksimum ses kalitesinde (CD kalitesinde) yayın yapabilirsiniz. Tamamen sizin network durumunuzla ve mağaza içerisinde kullandığınız hoparlörlerin kalitesi ile alakalı bir konu olduğunu belirtmek isteriz. Örneklendirmek gerekirse; şu anda eğer mağazanızda bir YouTube kanalı üzerinden dinleme yapıyorsanız, not FM  sistemi aynı ses kalitesi ile bu yayının 1/4’ü kadar internet kotası harcar.

notFM Player'ı kullanmak için neler gerekli?

anotFM  SAAS (Software As A Service) modeliyle çalışan bir uygulamadır. İnternet tarayıcılarla çalışmak üzere modellenmiştir. Chrome, Internet Explorer, Firefox gibi bir tarayıcı ile not FM‘i dinleyebilirsiniz. Dilerseniz kutu, pc gibi yatırımlar yapmanız gerek yoktur. İnternete girdiğiniz herhangi bir bilgisayar ile sistemi hemen başlatabilirsiniz.

notFM offline player lie internet bağlantımız olmasa bile yayın olacak mı?

aEvet. notFM‘in lokal dosyalarla müzik ve anons çalabileceğiniz modülleri de var. Kapalı devre yayın yaparken en sağlıklı model sürekli intenete bağlı olan ve sunucularla iletişim halinde olan bir bilgisayarla yayın yapmak olsa da, network yapınıza göre daha önce geliştirdiğimiz farklı uygulamalarımız da var.

Lokasyon bazlı anonslar yayınlamak mümkün mü?

aKısa cevap evet.

Uzun cevap: notFM‘in canlı ya da offline yaptığı tüm yayınlarda lokasyon bazlı anonslar ve kampanyalar girmek mümkündür. Bu konu bizim kurulduğumuz günden bu yana en önem verdiğimiz ve üzerinde titizlikle çalıştığımız konudur. Şubelerinize özel anonslar, özel müzikler, özel kampanyalar yayınlayabilirsiniz.